Wyatt runs a farm stand that sells blueberries and raspberries. Each pound of blueberries sells for $1.50 and each pound of raspberries sells for $3. Wyatt sold 12 more pounds of blueberries than pounds of raspberries and made $72 altogether. Graphically solve a system of equations in order to determine the number of pounds of blueberries sold, x, and the number of pounds of raspberries sold, y