kaykay00000000011 kaykay00000000011 15-12-2022 Mathematics contestada One brand of orange juice is sold in four different sizes. The 8 ounce carton costs $0.99. The 48 ounce carton costs $2.49. The 64 ounce carton costs $3.75. Which size is the best buy? Explain how you determined your answer.