129180 129180 13-12-2022 Mathematics contestada At the neighborhood grocery, 4 pounds of chicken breast cost $23. Jocelyn spent $28.75 on chicken breast. How many pounds of chicken breast did she buy, to the nearest hundredth of a pound? HURRY!