mattieann6373 mattieann6373 12-12-2022 Business contestada product a has a sales price of $12 per unit. based on a 10,400-unit production level, the variable costs are $6 per unit and the fixed costs are $4 per unit. using a flexible budget for 12,900 units, what is the budgeted income from product a?