larasmith32 larasmith32 11-12-2022 Mathematics contestada Olivia bought snacks for her team's practice. She bought a bag of chips for $2.25 and a 8-pack of juice bottles. The total cost before tax was $11.69. Which equation could be used to determine j, how much each bottle of juice costs?