shugennie shugennie 14-11-2022 Mathematics contestada Suppose you invest $2000 in equipment to put pictures on T-shirts. You buy each T-shirt for $4. After you have placed a picture on a shirt, you sell it for $20. How many T-shirts must you sell to break even?