fcm9310 fcm9310 14-11-2022 Mathematics contestada For each situation below, find the unit rate Drag each situation on the left to the unit rate on the right Questions: Choices: Ricky spent $15.00 on 4 pizzas $8.00 William paid $20.00 for 2 1/2 pounds of blackberries $13.50 $3.75