b) When the cost of the ingredients rises, the tuckshop increases its prices. A cherry muffin now costs 350 shillings. A blueberry muffin now costs the same as three damson ones. A apple and a blueberry muffin now cost as much as a cherry muffin. A cherry muffin and two damson ones now cost the same as two apple and one blueberry. How much would Aanya now spend to buy one of each?