2) The Peponi tuckshop sells + different kinds of muffin. Apple, blueberry, cherry and damson. A cherry muffin costs the same as two apple muffins. A blueberry muffin costs the same as two damson muffins. A Cherry muffin and two damson muffins costs the same as an apple and two blueberry muffins. All four types cost an integer multiple of 100 shillings. If Aanya buys one of each kind, which of these could be the amount she spends? 1,600, 1,800, 2000, 2200 or 2400 shillings.