dalty420 dalty420 13-10-2022 Mathematics contestada John and Ariana bought school supplies. John spent $10.30 on 5 notebooks and 7 pens. Ariana spent $7.20 on 4 notebooks and 4 pens. What is the cost of 1 notebook and what is the cost of 1 pen?