The ski team needs new uniforms. The students plan to sell plush toy hawks ​(the school​ mascot) for​ $5 each. The students find three companies​ on-line that sell stuffed mascots. Company A sells 15 hawk for ​$41.10. Company B sells 18 hawks or ​$48.96. Company C charges ​$35.92 for 12 hawks.1 Which company has the best​ buy?