jack owns a diner on college avenue that only sells waffles. last month he sold 324 waffles at $4 a waffle. jack must pay $500 per month in rent and $300 a month in electricity to run the waffle irons. jack also must pay $100 per month for waffle ingredients. last month jack’s fixed cost of production was and his profit was .